Viziteaza www.FakeCS.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Viziteaza www.FakeCS.Com

Viziteaza www.FakeCS.Com
 
AcasaGamesUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere de admin :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
gabytzu12
Server Admin
Server Admin



Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/03/2009

cerere de admin :) Empty
MesajSubiect: cerere de admin :)   cerere de admin :) Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 3:39 pm

Nick:gabytzu12
Nume ReaL:tudose gabriel
Varsta:16 ani
ORas:bucuresti
Judet:ilfov
Experienta ca admin?:am mai avut admin pe 3 servere cu amx
De cat timp joci cs?:2-3 ani si inainte jucam la sala pana sa imi iau calculator
De cat timp joci pe server?:cateva saptamani
De ce vreia admin?:am avut admin pe respect.idle.ro dar sa destramat si acum imi caut un nou server pe care sa joc.de obicei joc zilnic cam 100-200-300 de fraguri si vreau admin pt ca nu imi plac codatii si cei care folosesc cheaturi , ca sa schimb harta , si sa tin cat de cat ordine pe server.am o oarecare experientza cu adminatul dar asta ramane de vazut.astept raspunsul vostru
Sus In jos
yOz
Detinator

Detinator
yOz


Mesaje : 70
Data de înscriere : 22/12/2008
Varsta : 29
Localizare : UnDeVa 1n r0mAn1a

cerere de admin :) Empty
MesajSubiect: Re: cerere de admin :)   cerere de admin :) Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 7:48 pm

mda...nu are cum sa joci de cateva saptamani pe server deoarece de cateva zile sa facut serverul.trecem cu vederea chestia asta...asa...ai un mare PRO de la mn...trebuie sa fi activ pe forum si pe server sa te vad mereu...sa razpunzi la cereri cu pro sau contra....bafta...send pm cu nick si pass...ptr logare folosesti setinfo _cs parola...serverul foloseste amxmodx...bft....
Sus In jos
https://extream-pglzone.forumgratuit.ro
 
cerere de admin :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin!!!
» Cerere admin
» Cerere Admin LcK.
» cerere admin k1d <3 pGL
» cerere 9 de admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Viziteaza www.FakeCS.Com :: AnoRmaL CS 1.6 Public Server :: AnoRmaL-Cs.IdLe.Ro - Server Public :: -
Mergi direct la: