Viziteaza www.FakeCS.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Viziteaza www.FakeCS.Com

Viziteaza www.FakeCS.Com
 
AcasaGamesUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
k1d
Server Admin
Server Admin
k1d


Mesaje : 23
Data de înscriere : 10/01/2009

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 9:29 pm

Am vazut cateva filme pe youtube cu sNk (eXtreme // snAke * cL) .. mie mi se pare codat? Pro codat sau contra? Very Happy


uitati aici : https://www.youtube.com/watch?v=Qk5Ulhl89ZI&feature=related
Sus In jos
yOz
Detinator

Detinator
yOz


Mesaje : 70
Data de înscriere : 22/12/2008
Varsta : 29
Localizare : UnDeVa 1n r0mAn1a

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 9:41 pm

exact si eu vad la fel ii sare rau tinta de la un cap la altul... proooo
Sus In jos
https://extream-pglzone.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 10:16 pm

nu prea frate nu cred aja cva toate meciurile de pgl sau intre clanuri se joaca cu spectatori sau la o sala cva unde se joaca pe steam parerea mea ca nu prea pare sa fie codat doar bun
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 11:17 pm

Poate are coduri, poate nu are. Nu stiu ce sa zic, orice e posibil si sa va spun de ce.
La WCG (World Cyber Games), cea mai importanta competie de CS de la noi, un player a fost prins cu wall. Nu mai tin minte numele lui dar stiu k a fost prins.
La un alt WCG, dar jocul era Warcraft 3 si anume DOTA TeG-Ppasarel a fost prins cu map hack (echivalentul wallului la CS).
Personal tind sa cred k nu avea wall. Cand faci un film alegi cele mai bune faze si nu este greu sa gasesti atunci cand joci atatea meciuri.
Sus In jos
k1d
Server Admin
Server Admin
k1d


Mesaje : 23
Data de înscriere : 10/01/2009

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 9:25 am

de curand, un prieten l-a chemat pe el la un meci sa ne ajute.. (era cel adv)..
am stat mult timp spectator in meci (chiar daca sunt cL) si ma uitam pe el.. se uita prin pereti.. adica.nustiu cum sa explic.. Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 1:54 pm

snow stiee Smile) lol!
Sus In jos
FaSha
Membru, skill 0
Membru, skill 0
FaSha


Mesaje : 18
Data de înscriere : 22/12/2008

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 2:00 pm

sh eu q yourseLf am jucat contra lui cand jucam aman2 in pRo - ShOoTeRs sh sincer cred k nu are cod..pe filmuletsu tau se poate observa prin minutu 1:35 sh mai incolo k nu e aim...deci parerea mea e k nu are cod ....sh k1d la faza q peretsi el avand cpl packet are un sunet exceptional sh ce auzea in casti urmarea prin perete..intelegi ce vreau sa zic ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 4:24 pm

in concluzie nu are cod:))))
Sus In jos
No*Spike
Server Admin
Server Admin



Mesaje : 8
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 5:26 pm

nu cred ca are jucatori profesonisti joaca la sunet si normal ca are deja format tinta pe capu jucatorului Smile)... eu nu cred mai sunt si ninfomani de astia =))
Sus In jos
-ChaNeL-
Server Admin
Server Admin



Mesaje : 10
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 10:10 pm

ia uite na pe snk il judecati..? si ma intrebam dc ma fac uni codat..care vrea cfg lui a ? sau ma intrb ati jucat 1 vs 1 cu el sa va vina sal injurati de taota familia? nu e codat..stati lin comentariile dupa youtube..numai nobi..au scris acolo .si care vrea sv pe care jaoca sau id de steam..sau mess contac me Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Empty
MesajSubiect: Re: Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w   Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w Icon_minitime

Sus In jos
 
Scuze dar pe mine ma macina ceva :-w
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Viziteaza www.FakeCS.Com :: Diverse! :: -
Mergi direct la: